**

Blog : Užitečné vyhledávací moduly pro FireFox25.06. - usnadneni, web: Prohlížeč Firefox má vedle URL řádku, také řádek pro vyhledávání, který je obyčejně nastaven jen na Google, avšak když si rozkliknete ikonku Google, objeví se další vyhledávače (národní, dle instalace) ve kterých lze zadaný výraz hledat.
Co je však ještě užitečnější, je možnost doinstalovat si další vyhledávací moduly, a to třeba překladový slovník, vyhledávání v české wikipedii, v pravidlech českého pravopisu, či vyhledávání v mapách. Život se tak stane zas o kus jednodušším - prostě neotvíráte stránku mapy.cz a nečekáte až se načte formulář pro zadání hledaného místa, ale zadáte ho ve svém prohlížeči a už jen čekáte na výsledek, stejně tak když potřebujete například rychle přeložit nějaké slovíčko či frázi do angličtiny, s nainstalovaným modulem, který hledá na stránkách CZ/EN slovníku je to otázka chvilky.

Odkazy na české moduly nalezenete zde. ( Instalace je jednoduchá, stačí kliknout na název modulu, a zachvíli ho můžete používat)

Ulozte si / propagujte tento příspěvek:Váš komentář:

Kometáře:
18.09. | Hentai1966 | Hentai1966@inmail.cz |
Bejvávalo. Mozilla.cz už NEPROPAGUJE české vyhledávací moduly, jen odkazuje na své mezinárodní stránky. Opravte odkaz nebo tuto překonanou informaci smaže. Prosím.

« | 0 - 1 ( 1 ) | »Všechny příspěvky: